Про нас

Раді вітати вас!


Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Підприємство ТОВ Alter Vita утворено шляхом злиття двох приватних підприємств, які працюють у сфері надання послуг з ремонту й обслуговування техніки більш ніж десять років. За цей час була створена ремонтно-технічна база на якій виконується капітальний та поточний ремонт агрегатів.

Підібраний кваліфікований штат співробітників, які мають багаторічний досвід в сфері надання послуг з ремонту, продажу й постачання запчастин.

Вперше в даній сфері була організована виїзна діагностична бригада для того, щоб виконувати терміновий ремонт, переобладнання агрегатів й тяглової техніки безпосередньо на місці.

Ми завжди готові дати кваліфіковану відповідь на питання по кожній позиції з каталогу і надати практичну допомогу у виборі відповідних запасних частин.


Alter Vita  – це нове життя Вашої техніки, адже в процесі ремонту використовуються тільки найкращі матеріали, запчастини та обладнання.


Об’єктами нашої діяльності є сільськогосподарські підприємства, будівельні, дорожні організації, елеватори, підприємства важкої та легкої промисловості а також постачання нових запчастин.

Метою нашої діяльності є підвищення стандартів якості товарів та послуг, які ми пропонуємо, безперебійне й швидке постачання, а також модернізація агрегатів з метою збільшення їх експлуатаційного періоду.


  • швидке постачання запчастин в будь-яку точку України;
  • гарантія 9 місяців з дати установки на всю продукцію;
  • гарантія якості на всю продукцію;
  • наявність асортименту як оригінальних, так і аналогових запчастин.

Оплата

Здійснити оплату за надані послуги або запчастини можливо готівковим шляхом, безготівковим шляхом, а також шляхом сплати накладеного платежу.